Naše firma
  Firma R-G reality s.r.o. byla založena v roce 2002 s tím, že náplní firmy je podnikání v několika oborech, přičemž společníci mají dlouholeté zkušenosti s trhem nemovitostí. Prvním oborem je realitní činnost, kdy hlavní náplní je zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí v regionu východních Čech, a to zejména v Krkonoších, Podkrkonoší, Českém ráji a v dalších lokalitách jako je Královéhradecko, Pardubicko, Trutnovsko, Náchodsko. Zaměření realitní kanceláře je na objekty k bydlení, rekreaci, k podnikání, na průmyslové objekty a zejména pozemky v celé ČR.

Profil firmy: Firma R-G reality s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti nemovitostí, tj.

1) Vyhledávání nemovitostí pro své klienty, kteří mají zájem o určitý typ nemovitostí
2) - Zprostředkování prodeje, pronájmu, výměny nebo koupě nemovitostí, kdy naše firma obsáhne celý proces prodeje, tzn. že provádíme mimo sepsání vlastních smluv kupních, nájemních, darovacích aj. také nejen obstarání znaleckých posudků převáděných nemovitostí, ale také zařizujeme podání daňových přiznání k dani z převodu nemovitosti, případně daně z nemovitosti. - Firma disponuje vlastní nabídkou nemovitostí, které prezentuje v inzerentních médiích a po vlastní linii vyhledává zájemce o daný druh nemovitosti
3) Poradenská činnost pro klienty v běžném rozsahu zdarma, pokud se týká zájemců o koupi nemovitosti.
4) Firma R-G reality s.r.o. obstarává pro své klienty znalecké posudky nemovitostí, a to jak ceny administrativní, tak i ceny tržní.
5) Pro prodávající, tak i pro kupující, kteří si nemovitost vyhledali sami, provádíme sepisování kupních smluv včetně následných služeb jako je podání na Katastrální úřad a daňových záležitostí s prodejem spojených.
6) Vlastníkům nemovitostí, kteří spěchají na prodej nemovitosti, přičemž dosud buď sami nebo s pomocí jakékoli realitní kanceláře nenašli vhodného kupce, nabízí naše firma možnost odkoupení těchto nemovitostí s vyplacením peněz při podpisu kupní smlouvy.
7) Firma R-G reality dále podniká v oboru inženýrské činnosti v investiční výstavbě, kdy je schopna např. na prodanou nemovitost či pozemek obstarat kompletně celý stavební proces, vč. výběrových řízení dodavatelů, až po kolaudaci stavby.
8) Firma spolupracuje s hypotečními ústavy a stavebními spořitelnami tak, aby mohla uspokojit i klienty, kteří nedisponují kupní částkou v hotovosti.
9) Dalším druhem podnikání je obchodní činnost firmy.

Heslo naší firmy zní: VAŠE NEMOVITOSTI VE SPRÁVNÝCH RUKOU.